| patratzel a întrebat:

Cine imi spune si mie niste magazine din bucuresti second hand cu incaltaminte...sau genti si haine de piele...sau magazine cu accesorii, bijuterii de argint mai ieftine?

7 răspunsuri:
| dacris a răspuns:

Bijuterii din argint mai ieftine gasiti pe site http://www.danasilver.ro/.

| Cretzule a răspuns:

Second-hand? thinking

| patratzel explică:

Da

| patratzel explică:

Stiu unul foarte misto la baba novac... dar vreau sa mai stiu si altele

| Irinuk_5348 a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza, patratzel. Daca mai stii si altele, spune-mi, te rog! Multumesc,

| Andreea_4175 a răspuns:

Buna eu confectionez genti si alte accesorii daca doresti poti da add la id andreiutza_dudy si vorbimhappy