| bubiko_8310 a întrebat:

Stiti magazine in bucuresti care se vind haine pentru copii 11-12 ani(sa fie ieftine si la moda )? Apropo sa nu fie de la second hand

5 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Nu pot fi si de calitate si la moda si in acelasi timp si ieftine. daca vrei la moda du-te la mall la zara, debenhams... daca vrei ieftine gasesti pe toate drumurile

| rosto a răspuns:

Du-te acum la fox (kids) ca sunt reduceri mari. sau te mai poti duce in afi mall la c&a. spor!

| x0xandra a răspuns:

Nu stiu scuze.

| Andra_5221 a răspuns:

Este un carefour in bucuresti nou deschi (de aproape 3-4 luni)si are acolo hai frumoase (nu sunt de la second-hand)

| Ajuttot a răspuns:

Uite aici magazin cu haine foarte ieftine http://bit.ly/22gfK0C