| M.T a întrebat:

Cine stie cat costa in buzau la spital un control pentru negi? sau ceva ca sa ii elimine?

Răspuns Câştigător
| Madalin a răspuns:

De ce sa margi la spital cand poti sa te rezolvi si acasa.big grin foloseste criopharma epentru negi 100%big grin funda plzz

4 răspunsuri:
| Halloween a răspuns:

Stiu ca pare poate o prostie dar eu am incercat la mine si a mers: am frecat negul cu o coaja de paine si am aruncat-o la rascruce de drum ca sa o manance un animal(si chiar ma trecut la scurt timp). Daca chiar vrei sa il cauterizezi atunci te costa cam 50 lei(pisca cand il scoate).

| together4ever a răspuns:

Http://www.tpu.ro/cauta/?keyword=negi
uite aici.sint multe intrebari de acest gen si poate gasesti un raspuns util

| prafdestelutze a răspuns:

Mai bine foloseste criopharma
e foarte bun
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la camera de garda cu buletinul in buzunar, vorbeste cu o asistent draguta sa-ti puna AZOT pe ei, da-i 10ron cadou. Probabil va trebui sa mai treci o data, peste cateva zile sau saptamani, intreab-o pe ea daca mai e nevoie, depinde de la persoana la persoana. Asa a facut fratemiu si nu mai are nimic. Bafta! si nu doare, nu ustura