| KaTaLiNuS05 a întrebat:

Salut, stie cineva cat costa pe luna antrenamentele la Golden Gym din Buzau?

2 răspunsuri:
| Nelucojoc a răspuns:

Https://vymaps.com/......577539589/

Au reduceri pentru persoanele cu disabilitati cognitive...

| thunder11 a răspuns:

Nu iti recomand Golden Gym este plina de nesimtire si smardoiala, sala arata bine dar dupa ce ajungi sa cunosti oamenii de acolo nu o sa iti mai placa, iti recomand sa te duci la Steluta Duta care este exact langa Golden Gym acolo nu platesti daca faci box de performanta dar trebuie sa fii disciplinat si sa te vada ca muncesti si vii la antrenamente eu am fost acolo cateva luni si chiar daca sala arata urat iti garantez eu ca oamenii de acolo sunt chiar de treaba. Acum este alegerea ta eu doar ti am zis parerea mea