| RELIABLE a întrebat:

Cine stie de unde as putea cumpara samsung galaxy note in varianta de 32 gb white, prin magazinele din rominia sau online? Tot din rominia. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| claudiu11re a răspuns:

De pe okazii.ro poti sa iti iei

| RELIABLE explică (pentru claudiu11re):

Vreau sa fie nou de pe un site serios. Am intrat pe ocazii dar nu-mi inspira incredere site-urile alea.

5 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Www.vantigsm.ro/ de aici si-a comandat varamea saptamana trecuta si e firma serioasa

| tinaHd a răspuns:

De la magazine:kosmo Vodafone depinde pe ce retea vrei si online de pe okazii.ro :*:*

| RELIABLE explică (pentru tinaHd):

Vreau sa fie la liber. Ma mir cumde se gaseste asa greu varianta de 32 gb.

| tinaHd a răspuns (pentru RELIABLE):

Pai la liber.sunt la magazinele kosmote, Vodafone. :*