| mikos123321 a întrebat:

Cine stie de unde pot lua manusi fara degete din focsani? scuze d categorie

4 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Alea costa muuuult. mai simplu: ia-ti o pereche normale si taie-le "degetele" lol. nu merita sa dai 20 lei pe mai putin material cand poti sa dai 5 lei pe mai mult material. si in plus nimeni n-are de unde sa stie ca tu ti le-ai confectionat happy

| ir3al a răspuns:

Iti poti cumpara manusi simple de toate culorile pe care le poti taia, sau sunt manusi plasa le gasesti la targuri, la tarabe din acelea:d