| Commapoint a întrebat:

Cine stie site-uri unde pot gasi pantofi nude de lac? Fundă

7 răspunsuri:
| AdrianVoicu a răspuns:

La magazin

| Commapoint explică (pentru AdrianVoicu):

Lol, dacă gaseam la magazin mai intrebam aici? Jesus.

| AnyAnA99 a răspuns:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/Adela/Desktop/Pantofi%20Talya%20%20%20Pantofi%20cu%20toc%20inalt%20de%20la%20Bfashion.htm

si sunt ti la reducerewinkingsper sa iti placa

| AnyAnA99 a răspuns:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/Adela/Desktop/Pantofi%20Talya%20%20%20Pantofi%20cu%20toc%20inalt%20de%20la%20Bfashion.htm
scuze prima oara nu s-a pus intreg

| AnyAnA99 a răspuns:

Nu mi se pune intreg, nu stiu de ce...dar poti cauta pe bfashion pantofi talya reducere 70%

| simplu0 a răspuns:

Uite aici un site sper sa iti placa.http://www.fashionup.ro/femei/incaltaminte.html