| RalphTheManYT487 a întrebat:

Cine stie un magazin din Afi Cotroceni de unde pot lua funko pop uri cu anime uri in afara de Carturesti fiindca acolo nu am gasit decat dragon ball si bnha, pe mine m-ar interesa death note, hxh, naruto. multumesc in avans!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai face spam cu aceeasi intrebare. Ti-a raspuns cineva deja la intrebarea anterioara.

| RalphTheManYT487 explică (pentru anonim_4396):

Scuze nu am vrut sa fac spam desi nu am stiut ca exista si categoria shopping si am zis sa o pun aici fiindca are mai multa legatura happy