| Ene_Robert_Marian_1997 a întrebat:

Cine stie un site unde pot gasi creta de tabla foarte buna maxim 30lei? As dori si site-ul daca se poate, multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numai online vrei sa cumperi? Cu transport te va costa dublu decat daca ai merge la orice supermarket. Probabil ca te deplasezi greu, de lene.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Creta? Online? Pe bune?
Gasesti creta in orice supermarket (Carrefour, Real etc) si inca intreaga. Daca o cumperi online, pana ajunge la tine prin posta sau curier, e facuta praf.

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Am cumpărăt din Pepco și e foarte bună ☺