| 4ndr33y a întrebat:

Credeti ca anul acesta vor fi reduceri reale de Black Friday sau tot ca anul trecut, produse nesemnificative ( stick USB, mousi, tastaturi, casti, difusoare) reduse cu 30-40% iar produsele impoartante ca si TV LCD, Laptopuri, electrocasnice cu doar 10-15%

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Anul acesta ca și anul trecut, reducerile vor fi fictive. Anul trecut, chiar înainte de black friday, marile magazine au scumpit toate produsele, apoi în ziua cu pricina, au revenit la prețurile inițiale, invocând presupusele reduceri.

| 4ndr33y explică (pentru 0rlando):

EXACT asta s-a si intamplat, ma asteptam la asta!

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Anul acesta sunt si mai multe magazine participante, din toate domeniile (momentan 30+ magazine au confirmat)
Aboneaza-te pe http://blackfriday2012.eu si miercuri sau joi iti voi da mail cu lista completa.
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| laura81 a răspuns:

Reducerile sunt reale la magazinele serioase. Se pregatesc din timp cu stocuri mari pe anumite produse, pe care le achizitioneaza cu discount-uri mari, astfel isi permit sa scada preturile considerabil.

Cele mai bune oferte se termina, de obicei, pana dimineata, de aceea iti recomand sa intrii imediat dupa miezul noptii.

Uite aici o parte dintre magazinele de incredere ce participa la Black Friday: http://ideipentrubarbati.blogspot.ro/2012/11/black-friday-pentru-it.html

Lista va fi actualizata in urmatoarele zile, asa ca poti sa urmaresti pagina de Facebook pentru a fi la curent cu ultimele noutati: http://www.facebook.com/IdeiPentruBarbati