| akmonac a întrebat:

Credeti ca egzista role cu are conditionat in ele

13 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

De ce mergi repede şi sar scîntei din talpă şi vrei aer condiţionat? De la atîta mers iei foc.

| cornculapte a răspuns:

Poate 'egzista'. Dar de 'existat', sigur nu.

| Alex_7297 a răspuns:

Şi cu apă caldă!

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

laughing o fi existat acum nu mai exista sau daca consideri role cu mici gauri ca si un aer conditionat da exista

| AndutzaAndu a răspuns:

"există".
Şi nu cred că există aşa ceva, şi pentru ce? să se aerisească rolele? Sau picioarele?thinking

| Poinsettia a răspuns:

Nu cerd ca egzista role cu are conditionat in ele, dar poti improviza.

| NickoS a răspuns:

... din acestea zici http://www.trilulilu.ro/stelik/6157387c82b6a0 :) sigur nu exista

| JustArmy a răspuns:

Mai cauta ca poate "egzista". da s-a modificat cumva DEX-ul? astept raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei neaparat role cu aer conditionat? Iti pun picioareleraised eyebrows?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Put* scuze:*

| Incubus a răspuns:

Da dac iei cutitul si tai cateva decupaje in ele:cand vrei mai mult aer desfaci mai mult 'aeratoarele' sau invers si este conditionat nu? da stai sa le vezi palea cu bomba atomica in calcai, alea role bengoase nu...

| n0name a răspuns:

Dalaughing am vazut eu unele care fac cartofi prajiti, spala rufe, le calcalaughing iti face temelelaughing de egzistat poatelaughing dar nu de existatlaughing

| roberta_3262 a răspuns:

Pai nu stiu daca acum exista dar poate in viitor o sa existe laughing