| Sergiu_9994 a întrebat:

Ce credeti despre iubirea la distanta? credeti ca poate sa fie aceiasi relatie si mai departe sau se schinba? credeti ca egzista iubire la distanta fara ca sa te insele?

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Cu siguranţă că da.Dar ştii cum sunt fetele acum, mai rar găseşti o fată care să fie numai pentru tine, dacă înţelegi ce vreau să spun...

| MMihai a răspuns:

Nu se înșală, că nu sunt împreună.

| Gabriela01 a răspuns:

Eh daca vrea sa te insele, te inseala si cu tine de mana.so.go onwinking! Incerci macar tongue

| blaby a răspuns:

Deci...nu vreau sa te dezamagesc dar si eu am avut o relatie la distanta credeam ca totul este perfect si roz:X ne vedeam la 2 zile ramanea la mine in weekenduri era bine ...si dupa 5 luni de relatie am aflat ca mo inselat crying(( si aquma imi vine sa mor. daca vrei un sfat fereste'te de asa ceva.ii mai bine sa fie unul din acelasi oras cu tine sa stii cine ii cu adevarat si ce ii poate capul. sper ca ti'am fo de ajutor:*

| piticuta1 a răspuns:

Depinde de voi, de perioada in care stati la distanta, de perioada voastra ca si cuplu, etc
E greu, insa se poate. Eu sunt plecata din tara de 1 luna si mai stau 2 luni sad. Am incredere in partenerul meu ca nu ma va insela. Bafta. Ai incredere in tine si in ea.