| Denisa a întrebat:

Cu ce as putea purta fustita aceasta http://kurtmann.ro/produs.asp?cod=2146570800? (pentru un majorat). Tnx:*

Răspuns Câştigător
| Airplane a răspuns:

Un maieu alb sau negru [depinde si de ce esti incaltata], mulat si simplu...

Incaltata in niste cizme poate mai lungi...sau pantofi/sandale cu toc happy
Si nu uita de accesorii...cred ca ar merge bine si un lant mai lung... poate si bratari

5 răspunsuri:
| mihaela_7915 a răspuns:

Pai merge ff bine cu cizme.parerea mea.sh joase sh inalte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un maieu sau un tricou mulat negru

| Apy a răspuns:

Pai dai pe adauga in cos si o cumperi

| chocolate2 a răspuns:

Poate unh maieu mulat albastru inchis, alb sau negru si cu niste botine cu toc love struck
funda?batting eyelashes