| Carmenmaria14 a întrebat:

Sambata am un majorat la prietenul iubitului meu. Faza este ca nu stiu ce as putea purta si nici nu cunosc multe persoane de sex feminin de acolo ca sa ma inspir pentru o tinuta. O idee ar fi sa imi iau pantofi cu toc gros nude si o fustita neagra strana, la partea de sus am probleme, imi puteti da un sfat, va rog? Scuzati categoria dar aici se raspunde cel mai repede!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul chefului va exista si o defilare de prezentare de moda? Doar in acest caz iti poti justificata ingrijorarea ta cu privire la vestimentatia ce urmeaza sa imbraci. Incearca sa te imbraci de asa maniera incat pe tot timpul petrecerii sa te simti in largul tau, cat mai lejer si cat mai comod. Distractie placuta. Succes!

| Emma30555 a răspuns:

O bluza moderna mai subțire ceva sa meargă cu ce vrei tu sa te îmbraci. Eu nu as opta pentru pantofi ca e încă iarna. Contează și unde se tine majoratul.

| Carmenmaria14 explică (pentru Emma30555):

Se tine la un restaurant la ora 19.

| Emma30555 a răspuns (pentru Carmenmaria14):

Eu nu m as complica foarte tare. Mi as lua o rochie scurta neagra si niste cizme negre sau gri sau de care or fi. Cu o rochita scapi mai usor nu mai cauti bluza. Daca vrei fusta si pantofi nude e cam greu cu bluza. Ar trebui cred o bluza mai vaporoasa cu nuante de crem, bej prin ea. Trebuie sa probezi mai multe bluze sa vezi cum se vede si daca merg. La pantofi nude nu cred ca merge dres negru. In fine, e posibil ca unele fete sa vina in blugi si o bluza mai trendy asa ca te gandesti.

| Carmenmaria14 explică (pentru Emma30555):

Pana la urma mi-am ales o salopeta neagra fara maneci criota pe spate si patofi nude.

| Emma30555 a răspuns (pentru Carmenmaria14):

E foarte frumoasa combinatia distractie placuta! happy

| Carmenmaria14 explică (pentru Emma30555):

Multumesc mult!