| cOPPY a întrebat:

Cu ce imi pote trece herpesul?

Răspuns Câştigător
| Dianitta a răspuns:

Buna, o colega de-a mea avea un herpes si nu-i treca nici cu plasturi, nici cu crema antiherpatica asa ca am mers impreuna la cabinetul scolii, unde medicul i-a spus sa foloseasca kanamicina( din ala care se da la ochi) prin zona aceea! si in 3 zile nu a mai avut nimic:* bafta!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste chetii care ti le pui la gura dar nu trece ti la acotera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosii creme sau remedii naturiste pentru ca o sa iti pierzi cel putin 2 saptamani cu aceasta problema.
Acei plasturi, de la C... stiu ca se zice complithee hee, sunt foarte buni.

xoxo

| iuuuliiannnnnnnaaaaaa a răspuns:

Cu acciclovir sau cu Herpes stop.Se gasesc la farmacii

| smile_5777 a răspuns:

Cu o crema.nu stiu cum se numea. te ungi ori cand. dar cel mai bine seara

| Blonduletzu a răspuns:

Niste creme bune : Zovirax si Aciclovir!