| SimpleGirl408 a întrebat:

Cu imprimantele laser color poti imprima si fotografii? Adica, toate se poate pune hartie lucioasa? Am vazut una la care specifica ca se poate pune carton... dar eu as vrea o imprimanta care accespta hartie lucioasa. ceva modele? [pana in 500 lei]

Sau.stie cineva. Aceasta imprimanta foto, isi merita banii, este buna : http://www.f64.ro/canon-selphy-cp-810-alba-imprimanta-fo to-10x15.html. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu merge link-ul.In general imprimantele accepta orice fel de hartie, inclusiv hartie foto.