| Pirvu_Teodora_1997 a întrebat:

Cum anulez o comanda de pe Sephora? Este urgent! Multumesc

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand ai adaugat-o?

| RobertMoon a răspuns:

Daca nu ai opțiunea de anulare de pe site și ai făcut comanda online atunci sună și spune-le despre ce comanda este vorba, număr, numele tau bla bla și așa o anulezi.

| Emilian86 a răspuns:

Intra in contul tau, detalii comanda si trebuie sa ai ceva pe acolo ca sa poti anula respectiva comanda. Daca ai primit un mesaj pe adresa de email sau un apel telefonic pentru confirmarea comenzii respective atunci poti incerca un raspuns prin care sa iti rezolvi problema. Sper ca am fost de ajutor

| Pirvu_Teodora_1997 explică (pentru Emilian86):

Da, multumesc. Insa problema este ca astazi nu imi va raspunde nimeni la telefon, pentru ca este duminica si nu stiu cum sa procedez

| Emilian86 a răspuns (pentru Pirvu_Teodora_1997):

Din punctul meu de vedere nu trebuie sa te grabesti. Repet, daca ai plasat comanda trebuie sa ai detalii despre respectiva in contul tau si de asemenea trebuie sa primesti un mesaj pe adresa de mail sau telefonic pentru confirmarea comenzii. Ai timp maine dimineata sa suni si sa remediezi problema.

| Pirvu_Teodora_1997 explică (pentru Emilian86):

Da. Sper sa reusesc. Multumesc!