| Whe7rnrc7ebdnc a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva sa anulez o comanda de pe pc garage? Urgent!

5 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Cum ar putea sa te ajute sa mearga sa le sparga magazinul si sa intre in server-ul lor si sa iti anuleze comanda!?

DE CE NU CAUTI TU PE ACOLO PRIN FORMULARE MĂRUNT MĂRUNT PÂNĂ CÂND GĂȘEȘTI BUTONUL SĂ ȘTERGI COMANDA RESPECTIVĂ

sau dacă chiar nu au așa ceva atunci pune mâna și dă sms pe toate nr lor de tel chiar în acest moment
și scrie in acel sms ca vrei sa anulezi comanda cu numarul din data
si ca numele tau este
nr tau de tel este
si ce ai vrut sa cumperi un laptop ce doreai tu

apoi intra in adresa ta de e-mail si dale e-mail si pune in titlu cuvantul URGENT!
sis crie va rog frumos sa imi anulati comanda...
ma numesc...

| zilog a răspuns:

Inca ceva când răsare soarele pune mana si dă-le telefon cu 5 minute inainte ca ei sa inceapa programul in mod oficial
si suna suna suna in continu ca sa ai cum sa ii prinzi la telefon
pentru ca ei se duc la munca cu 10 minute mai inainte sa incepa programul in mod oficial
si daca or avea bunavointa poate iti raspund la telefon imediat
si daca vor sa raspunda la tel cand incep programul macar sa fii primul lor telefon

| TheGentleman a răspuns:

Nu prea poți, fiindcă mai mult ca sigur coletul a fost predat curierului. Tot ce poți face este să refuzi coletul în momentul livrării.

Eu așa am făcut la indicația lor. happy

| Whe7rnrc7ebdnc explică (pentru TheGentleman):

Si oare cand vine curierul refuz coletul si gata?

| Balalau95 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=pcgarage
la 9 si un sfert da telefon la 021 365 6565
si ii mai si intrebi de dulce, ca site-ul lor NU se incarca!?