| 009 a întrebat:

Cum asi putea sa-mi fac dintr-o pereche de blugi lungi o pereche de blugi scurti(cum se poarta acum)as vrea ceva video daca se poate.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Pai pur si simplu cu o foarfeca scurtezi blugi cat vrei, asa poti sa-i faci 3 sferturi sau scurti.
Poti sa tai drept, sau mai ondulat, ceva mai ciudat si apoi poti sa pui diferite forme din material, cum ar fi floricele, cercuri, si alte forme.

O zi buna!
happy

6 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zXzmT-0x-5s

uite video.
Vorbeste in engleza, dar intelegi oricum din imagini.

| rosto a răspuns:

Freaca-i cu cheia pana se rup. nu glumesc big grin cu partea aia a cheii cu "colti", spor la treaba tongue eu mi-am facut unii asa, si am cusut pe ei niste chestii in culori, abstracte... nimic special tongue

| Adredemesconf a răspuns:

Multumesc pentru apreciere!
:*

| faranumemomentan a răspuns:

Se ia o foarfeca si se taie pantaloni, ii poti taia drept sau la misto. depinde cum vrei sa fie

| denisa_4116 a răspuns:

Mergi la o croitoreasa

succes