| anonim_4396 a întrebat:

Cum da imi comving parintii sa imi ia un telefon cu tochscreen?:X

Răspuns Câştigător
| MrsMary a răspuns:

Intra pe net cauta pe emag.ro sau alt site. cauta telefonul pe care ti-l doresti si "prezinta-le" parintilor tai taleonul mult dorit! [ ce facilitati are / dezavantaje. poze cu l pret. intereseaza-te
aa da si nu uita sa spui cuvintele magice " te roooooooooooooooooog (si dupa ce ti-l cumpara ) AA multumesc mult sunte-ti cei mai buni parinti. daca nu merge asta spune-le ca nu mai vrei nimic de ziua ta sau de craciun. laughing
Succes!

8 răspunsuri:
| summertime a răspuns:

Intai spune-le ca ai mers prin prin oras si ai vazut ca o gramada de lume are telefon cu touchscreen,ca sunt foarte la moda,ca daca o sa iti cumpere vei avea grija de el, ca nu vei mai cheltui la fel de multi bani(asta daca esti cheltuitoarebig grin). Daca spun ca se mai gandesc sau daca pare ca nu te baga in seama, pari mai suparata cu ei.Adica daca te intreaba ceva, nu folosi acelasi ton pe care il folosesti de obicei, foloseste un ton mai trist...la mine asa merge(mai ales cu tatabig grin). Sper ca te-am ajutat.

| qMisaki a răspuns:

Uite-asa.

| Stephenye a răspuns:

Pai 1 iti strici tellu pe care il ai si 2le promiti ca o sa fi zecista la scoalalaughing

| CPR a răspuns:

Mami,tati toata lumea are tochscreen copii rad de mine la scoala, nu ma mai faceti de ras crying va rog dulce ca o savarina [-O

| Mykidutza a răspuns:

Promite-le ceva in schimb.

| mishu112 a răspuns:

Touchscreen

| D3edii a răspuns:

Mamii.tatiicryingla scoala toti copii au tochscreen si eu n`am. vreau si eu si promit ce o sa invat mai mult si o sa fac curat si o sa fiu mai ascultatoare.promit!(crede`ma la mine a tinutlaughing)
Succes!happy
fundita?smug

| Vampirutza12 a răspuns:

Pai eu am unul si mi-au luat la 10 ani.adica acum am 11.si mie mi-au luat unul de 3 si ceva de milioane.si nu e fff scump.mi-am luat Samsung corby.dar... zile si tu : te rog! ca e asa de fain! si toata lumea are si! na adica numai eu n-o sa am te rog.si apoi o sa fac mai multe treburi in casa si chestii de asta si telefonul pe care-l vreau nu e scump si e ff dragut si o sa va placa si voua