| 루이 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon tochscreen mai ieftin, ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| adrew a răspuns:

Huawei u8500

6 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Da zi ce pret, ieftin, ce-i aia? pentru mine ieftin e 400 Ron pentru altu e 200, pentru bill gates orice telefon sun 1000euro e ieftin

| greatLOL a răspuns (pentru DimLight):

Ba prietenas, daca a spus ieftin, avand in vedere ca suntem in Romania, nu e logic ca ar vrea pana in 600 lei? Oricum eu ii recomand Samusng Galaxy i5500.

| DimLight a răspuns (pentru greatLOL):

Ai dreptate; si tel ala e destul de ok, insa recomand sa te uiti pe okazii si sa vezi preturi si sa compari telefoanele pe gsmarena, bafta, momentan nu am smartphone dar daca ar fi sa imi iau as lua ceva de minim 600ron care sa nu se miste ca mortu si sa aiba ecranul destul de senzitiv

| greatLOL a răspuns (pentru DimLight):

Uita-te pe telefonulmeu.eu.De acolo am eu acest telefon pe care il recomand.Se misca foarte ok, i-am schimba sistemul de operare Stock in unul Cyanogenmod..Si este foarte bun si foarte ieftin, avand in vedere ca colegii mei au dat in jur de 10 milioane pe smartphone-uri, am facut toi un Benchmark Test(AnTuTu) si mie mi-a iesit ca fiin cel mai bun la Overall Score.Bafta si tie!

| Qweeeeeer a răspuns:

Samsung Star II e perfect

| lola08 a răspuns:

LGkP500 la abonament big grin