| AlaskaYoung17 a întrebat:

Cum e cand comanzi de pe ebay? Adica procesul laughing Si e safe sa dau datele cardului?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Pai iti faci un cont de PayPal, introduci datele cardului in contul PayPal si o sa cumperi cu PayPal. Li se vor afisa doar e-mailul folosit la contul tau de PayPal cand vei comanda de pe eBay.

| SeaCmdog a răspuns:

Nu e destul de complicat. Intrebarea mea e ce vrei sa comanzi si de unde. Poate fi din USa, UK, China, etc. Dar este sigur siteul sa iti dai datele cardului, insa eu recomand paypal. E mai safe si mai usor. Daca mai ai nevoie de ajutor intreaba-ma.