| RalooKee a întrebat:

Cum obtii un card metro? Si ce poti gasi la metro in afara de alimente?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

La metro gasesti cam tot ce vrei...e un hipermarket! vinde de la alimente, pana la electrocasnice!
si ca sa iti faci legitimatie tr sa vorbesti cu cineva de acolo!
de la serviciul relatii cu clientii (intrare )
. personal mi se pare o mare tampenie!

| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa fi angajat la o firma sau sa detii o firma,si, acolo, gasesti orice ai nevoie happy (in limita posibilului)

| Roshketz a răspuns:

Http://www.metro.ro/ Despre gama de produse gasesti aici, iar asta e comanda pentru card http://www.metro.ro/....../index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aproape orice,ca sa obtii un card, roaga pe cineva care are firma, e gratuit dar nu se elibereaza la pers.fizica,direct.insa poti face cumparaturi si fara card, la intrare se da un fel de legitimatie pe ziua in curs.

| RalooKee explică:

Trebuie sa platesc ceva pentru card? In cat timp ajung in posesia lui. Nu am metro in oras si nu as vrea sa fac doua drumuri...

| Mindrescu_Mitrita_1963 a răspuns:

Cum pot obtine o legiti.atie metro, nu am firma dar mai merg si fac cumparaturi imprumutand legitimatiea de la prieteni

| Gherghina_Vali_1969 a răspuns:

Vreau un card metro Cum pot sal dețin dacă nu am firma

| Petrov_Nelu_1984 a răspuns:

Cum obtin cardul

| Ileana_Matei_1961 a răspuns:

Cum obțin card Metro?