| Kadxss a întrebat:

Ca sa intru la METRO imi trebuie un card ce e acel card de la METRO și cum il pot primi?

Răspuns Câştigător
| Dilibache a răspuns:

Da iti trebuie un card special si il iei de acolo din magazin(completezi o foaie)Funda?

| Stropdeploaie a răspuns (pentru Dilibache):

Serios? Ai fara sa ai firma?

Răspuns Apreciat de Editori
| aXy99 a răspuns:

Prin prezentul document, METRO stabilește termenii și condițiile privitoare la accesul Clientului și dreptul acestuia de a cumpăra produse din magazinele METRO Cash& Carry din România („Magazinele METRO").

1. METRO vinde prin sistemul de autoservire, pe baza legitimației de acces, mărfuri alimentare și nealimentare către persoane juridice, persoane fizice autorizate, asociații familiale autorizate conform legii și PERSOANE FIZICE („Client METRO") înregistrate în baza sa de date.

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Poti cumpara si ca persoana fizica neautorizata, intrebi la relatii clienti sau la casa, completezi o fisa si ti se elibereaza un card.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge sa fi si persoana fizica autorizata, sa ai pfa happy

| christall a răspuns:

Te duci cu un certificat de inmatriculare ( in copie) al unei firme si iti face card.

| Csander a răspuns:

Nu se fac pe persoane fizice.