| Luisbaronstefan a întrebat:

Cum plătesc cu revolut pe eMag in rate?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca folosești opțiunea mywallet de la eMag, deși nu pare că mai funcționează.

| siriusblack98 a răspuns:

Pai eu din cate stiu plata in rate pe eMAG se efectueaza prin intermediul unui card de cumparaturi si/sau al unui imprumut prin unul din colaboratorii lor in ceea ce priveste finantarile ex: TBI Bank. Si stiu ca mai exista acel portofel virtual eMAG unde primesti pana la maxim 1000 de lei fara dobanda. De plata prin revolut in rate pe eMAG chiar nu am auzit pana acum.

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Daca n-ai bani la ce cumperi vere? rolling on the floor