| cfrtobias a întrebat:

Cum pot anula card plata la eMAG daca am platit odata la sora mea si acum poate plati fără sms cu card Raiffeisen?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu e clara intrebarea. De ce sa anulezi plata cand poate sora ta sa iti dea banii?

| cfrtobias explică (pentru Wr3nch):

Poate ca nu is atent si ca si acum daca am bani pe card ar putea folosi laughing si azi poate de nu imi zicea nu vedeam ca nu o venit sms cu accept o dat direct accept ei

| Wr3nch a răspuns (pentru cfrtobias):

Acum am inteles lollaughing Pai ii zici sa stearga cardul din cont.

| cfrtobias explică (pentru Wr3nch):

Mie in contul meu nu apare, da oricum nu cred ca ar face acum asa laughing sa imi foloseasca banii fara motiv, da acum o zis ca din ramburs o intrat cumva cu plata cu card

| MissRebeca a răspuns:

Faci retur online la produs, cel mai bine

| cfrtobias explică (pentru MissRebeca):

Nu vreau asta si oricum nu am parola de la e-mail eMAG