| Lucaaragiale23 a întrebat:

Salut.
Exista posibilitatea de a plăti pe eMag cu Card Raiffeisen Bank in rate, fara dobândă? Suma 12.000+ lei

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vorbesti de un card de cumparaturi de la Raiffeisen si nu de unul de debit, da poti.

| Lucaaragiale23 explică (pentru suntserios):

Da, fara dobândă? Ca daca e fara nu mi se pare afacere pentru banca laughing

| suntserios a răspuns (pentru Lucaaragiale23):

Da, fără dobândă.
La cardurile de credit banca câștigă din comisionul cardului pe care îl plătești anual și din cei care întârzie ratele pe care îi rupe cu dobândă.

| Lucaaragiale23 explică (pentru suntserios):

Mulțumesc