| adreanse a întrebat:

Cum pot cumpara de la metro daca nu am legitimatie.

4 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Accesul în magazinele Metro se face doar pe baza legitimației de client. Dreptul de a cumpăra produse din magazinele Metro Cash & Carry este rezervat deținătorilor unei astfel de legitimații.

Printr-o încălcare a termenilor și condițiilor asumate la momentul solicitării legitimației (care prevăd că legitimația nu poate fi împrumutată), poți achiziționa produse folosind legitimația altui client Metro - situație în care facturile fiscale vor fi pe numele acestuia.

În cazul în care deți o legitimație de client, dar ai uitat-o acasă, nu trebuie să îți faci griji: poți obține pe loc un document înlocuitor pentru aceasta (cu condiția să ai un act de identitate la îndemână).

B-Bye! wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti umpli cosul apoi, la casa, rogi pe cineva sa-ti imprumute legitimatia sa, factura facandu-se pe persoana fizica.

| Ţiiţţţu a răspuns:

Daca un cunoscut de a tau are legitimatie eu ceri ma rog i zici sa tio imprumute in data cutare sh gata...eu asa am facut cu o vecina

| bunny_9958 a răspuns:

Cumperi pe persoana fizicawinking