| anonim_4396 a întrebat:

La metro poti cumpara fara legitimatie din aceea?

11 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Poti ruga pe cineva de langa tine sa te lase sa treci pe legitimatia lui, casierele sunt intelegatoare, in fonmd trebuie sa vanda cat mai mult.

| Moneyandfame a răspuns:

Nu

| sweety_1169 a răspuns:

Da poti, dar la intrare trebuie sa faci o isa iti dau cei de acolo

| sweety_1169 a răspuns:

Fisa am vrut sa scriu, scuze

| ancalazar a răspuns:

Nu!

| nmn a răspuns:

Nu se poate!

| visatorul78 a răspuns:

Da, poti, iti poti face la intrare legitimatie pentru 1 zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti pe naiba! nici acum pe criza. am scris pe blog ce-am patit eu de curand: http://scriupareri.blogspot.com/2010/09/cum-sa-nu-cumperi-de-la-metro.html

| dy a răspuns:

Nu, nu se poate! Inainte se putea face legitimatie pe o zi, acum nu se mai poate face, dar poti ruga pe cineva de la coada la casa sa treaca legitimatia lui ...de obicei nu te refuza nimeni!

| oaiapufoasa24 a răspuns:

Eu stiu ca nu se poate. Daca ti-ai uitat legitimatia acasa, poti ruga pe cineva sa ti-o dea. big grin

| Black_Butterfly a răspuns:

Din cate stiu eu...nu...