| PrettyMe a întrebat:

Ca să faci cumpărături de la Metro, îţi trebuie o legitimaţie? nu se poate o legitimatie valabila o zi? dau fundita

Răspuns Câştigător
| Roxana6 a răspuns:

Pentru a face cumparaturi de la Metro iti trebuie legitimatie.Iti poti face legitimatie de o zi! Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda plzbatting eyelashes

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Se poate cu legitimatie valabila doar o zi!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai pe bază de legitimație!
Împrumută de la cineva care are, merge așa!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Eu mergeam fara buletin la METRO.

| Maariiaa a răspuns:

Buna! Ca sa faci cumparaturi la Metro iti trebuie un card care il vei avea pentru totdeauna. Nu exista pe o zi, doua trei.Este pentru totdeauna, poate cu termen de garantie, nu stiu asta.

P. S Sper ca te-am ajutat!
Numai bine!

| Xlove64 a răspuns:

Poi trebuie sa ai un fel de card pentru Metro
Acel,, card,, se face la metro. dar trebuie facut pe firma
Si e valabil mult timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie legitimati ca sa faci cumparaturti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cu legitimatie, daca nai imprumuti sau iti faci

| sonya a răspuns:

Nu cred insa te poti lipi de cineva care are legitimatia. Aceasta nu este ceruta la intrare ci doar daca cumperi ceva. si la casa poti ruga pe cineva care sta la coada sa puneti la un loc pe legitimatia lui si tu platesti.

| MiereaNaturala a răspuns:

Ti se poate elibera la Receptie o legitimatie valabila pentru o singura zi. happy

| 23431412451 a răspuns:

Nu prea se poate