| Alexa_8596 a întrebat:

Cum pot lua cu 0 stardollar pe stardoll haine? Funda:*

Răspuns Câştigător
| dbblondii a răspuns:

Poti sa iei daca scrie 0 la pret dar daca are optiunea de superstar la haina si tu nu esti nu poti sa o cumperi. Sper ca ti-am fost de folos

9 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Nicicum?

| Dior a răspuns:

Nu poti pentru ca totul pe stardoll este cu bani. cel mai mic pret de pe stardoll este de 5 stardollar. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu cum scrii sus la google haine 0 stardolll si iti daaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti duce pe stardollswav.blogspot si de acolo iti iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe stardollswav.blogspot si acolo gasesti haine cu 0 stardoll.

| Alinaalinutza33 a răspuns:

De pe http://how-to-get-free.blogspot.com/ sper ca te am ajutat! dar aici nu sunt numai haine ci si alte lucruri GRATIS

| dyanakitty a răspuns:

Hey poti sa iei haine gratis si la moda de pe htgf sau underneath stardoll

| danadanuzza a răspuns:

Intra pe situ stardolllexi.

| Caood a răspuns:

Nu cred ca se poate eventual un hack