| AlexaXoXo555 a întrebat:

Cum sa-mi conving mama sa ma lase sa merg la ziua celei mai bune prietene?
VA ROOOOOG ajutati-ma! Este Urgent!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vorbeasca ea cu mama ta sa o asigure ca vor fi si parintii ei acasa, sa o asigure ca vei ajunge acasa intreaga, condusa de fratele ai sau de tatal ei, sau a doua zi dimineata, ca nu se va bea, nu se va fuma, nu se vor droga laughing, ca nu stai mult daca asta vrea, ca nu ceri bai pentru cadou, si il iei singura, ca daca nu se va supara pe tine si atat incredere mai ai si tu in cineva, ca ea te mai ajuta la teme si iti explica unde nu ai inteles unele chestii, deci scoala merge bine datorita ei, ca ai mai fost la ea si nu ai patit nimic, etc...

5 răspunsuri:
| florin08 a răspuns:

Tu ar trebui sa stii cel mai bine nu noi.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Zii ca nu o sa faci sex neprotejat! Si ca vei bea alcool cu masura!

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Sa vorbeasca parintii prietenei tale cu ea

| andreyamica a răspuns:

Pai, ii spui ca doar e cea mi buna prietena a ta si sunteti mereu impreuna. Sa stii ca unele mame se roaga de copii sa meaga dar mama ta insa e altfel...

| TwilightFanRB a răspuns:

Pai...Vorbesti cu parintii prietenei tale s-o convinga pe mama ta sa te lase, sa o asigure ca tu vei fi in siguranta si nu ti se va intampla nimic!