| GiovannyGrandiossu a întrebat:

Cumparati gablonturi? Margele mai mari, cat mai colorate sau simple? Inele din sticla, plastic, metal, mari sau mici? Cercei cu surub, agatatori, cu clips, mari, rotunzi? Dati mai mult de 20-25 RON pe produs? Daca preturile ar fi intre 5-12 lei ati cumpara mai multe sau restul il puneti bine, la loc, in buzunar? Sau spuneti ce va place voua si ce cumparati. M-ati pupat!

4 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Depinde de calitate si aspect, daca sunt sau nu pe gustul meu! Dece? care era ideea intrebarii? Produci sau comercializezi bijuterii de genul? Sau vrei sa cumperi?big grin

| zeenath a răspuns:

By the way, eu fac bijuterii handmade;)) Te invit cu cea mai mare placere sa imi vizitezi blogul!;) www.angelahaq.blogspot.com :*Sper sa iti placa! keep in touch!

| ellene a răspuns:

Nu cumpar pentru ca nu imi plac, nu pentru ca ar costa 20, 25 lei. Sunt mai clasica in ceea ce priveste accesorizarea, am o pereche de cercei de aur, un lant si un inel. Imi ajung.

| papooshyka a răspuns:

As da, imi plac astfel de cercei, dar nu sunt din Romania, Sunt din Republica Moldova