| PNick a întrebat:

Daca am 1.73, 60 kg ce marime de tricou sa comand? S /M / L / XL?

Răspuns Câştigător
| negat1ve a răspuns:

Ma incadrez cam la inaltimea si greuntatea ta, si am tricouri M. Acum nu stiu poate difera de firme, modele, culori sau altele. Dar eu optez pentru M.

3 răspunsuri:
| BiaBby a răspuns:

Aici depinde de forma corpului pe care o ai... eu consider ca marimea M este potrivita dar mai bine poate pe site are vreun tabel de marimi ceva...pentru ca depinde si de materialul si croiala tricoului happy

| foxsilver a răspuns:

Depinde, daca este din bumbac 100% poti comanda chiar masura M, pentru ca e posibil sa se micsoreze la primul spalat, dar altfel comanda marimea S.

| stefan1947 a răspuns:

M