| Paraschiv_Darius_1998 a întrebat:

Salut am 15 ani, 1.73 si 51 kg si vreau sa imi comand un hanorac, stie cineva ce marime as putea sa am? X, L sau ce mai e laughing pentru ca eu habar nu am

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Pai magazinul ala nu are un tabel de marimi? Hainele se fac pe dimensiuni corporale, uite un exemplu: https://www.bonprixro.eu/service/tabelul-marimi
La ce zici tu acolo as zice mai degraba M poate chiar S daca e vorba de gama S M L XL XXL etc.

| Paraschiv_Darius_1998 explică (pentru andreia67):

Multumesc, azi am fost la un magazin si am probat S si imi era doar putin mare

2 răspunsuri:
| bubudulce33 a răspuns:

Cred ca L