| alexandra7199271 a întrebat:

Bună, am comandat de pe shein și coletul nu a ajuns la mine prin faptul ca adresa este greșită (nu era greșită, am verificat), acum vreau să știu dacă voi primi banii înapoi? Fără să iau legătura cu ei ca nu știu cum, ar putea să-mi trimită coletul iar?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca adresa era buna ai fi primit coletul.

| alexandra7199271 explică (pentru darrio2007):

Dacă am zis ca am verificat, am verificat?

| alexandra7199271 explică (pentru darrio2007):

Am făcut o comandă și mi-au pus-o în 2 colete, la primul mi-a zis ca adresa e greșită iar la al doilea o să livreze mâine și e tot aceeași adresa …

| darrio2007 a răspuns (pentru alexandra7199271):

Ciudat!