| BurcaLidia a întrebat:

Cum pot primi banii înapoi de pe shein?

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Intra la "Me" și în colț dreapta sunt niste căști, acolo este tehnic suport și spune problema. Banii ii vei primi în contul bancar ori wallet. Ii primești între 5-7 zile lucrătoare.

| Vornicularisa a răspuns (pentru MihaelaDart):

Nu intra între 5 și 7 zile si astept de 15 zile si nici un rezultat

| Violleta2022 a răspuns:

Asa cum ai platit, in credit card sau in contul paypal.

| BurcaLidia explică (pentru Violleta2022):

Cu cardul și comanda ie trimisa dar nu mi-a venit încă

| Violleta2022 a răspuns (pentru BurcaLidia):

In cazul asta nu poti primi banii inapoi odata ce comanda este trimis. Ajunge in 3-4 saptamani!

| BurcaLidia explică (pentru suntserios):

Da dar îmi cere dovada că am returnat produsele și mie încă nu mi-au venit, de pe 12 ianuarie asta sa vina de la curier și nu știu nimic, știu doar firma de curierat și atât, ii sun de o săptămână și nu răspund

| Vornicularisa a răspuns:

Eu astept de 15 zile sa primesc bani inapoi si degeaba. Am trimis o comanda am plătit din greseala cu cardul surori mele si am dat instant anulare.Si de atunci tot astept. Le-am dat si mail -uri si degeaba