| mariaciu a întrebat:

Daca am comandat niste haine de pe net si am gresit marimea si vreau sa le dau retur dupa mai pot comanda mai primesc ceva?
Siteul nu are schimb de produse doar returnarea banilor

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Normal că mai poți comanda și vei primi produsele.

5 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Dacă încă nu a fost comanda expediată la curier, poti suna la ei sa ti schimbe mărimile

| mariaciu explică (pentru Denisa0954):

Au si ajuns de ieri la mine

| Denisa0954 a răspuns (pentru mariaciu):

În mod normal, daca sunt un site serios, ar trebui sa accepte returul si sa iti trimita altele cu mărimea pe care o vrei tu. Însă tu vei suporta cheltuielile de retur si inxa o dată taxa de transport

| mariaciu explică (pentru Denisa0954):

E gratuit returul

| Denisa0954 a răspuns (pentru mariaciu):

Este specificat la ei pe site? In general se plătește