| Meckgraffity a întrebat:

Daca am facut o comanda pe ekopiro si nu mai stiu exact ce am luat, pot sa verific?

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Stimate utilizator-iti vedem intrebarea-pe care deja ai pus-o de 3 ori dar nu stim raspunsul chiar de ai pune de 100 de ori acelasi rezultat ca si cand il pui doar o data. Daca oamenii stiu raspunsul se grabesc sa raspunda -daca nu primesti raspuns nu inseamna ca nu esti bagat in seama-inseamna ca nu se stie raspunsul.