| albulet a întrebat:

Salutare, am nevoie de putin ajutor din partea voastra cat mai repejor daca se poate. Am facut azi dimineata o comanda de pe ekopiro, dar intre timp m-am razgandit sa o mai iau, pentru ca am inteles ca nu e legal siteul in Romania. Am trimis email celor de la ekopiro, scris in engleza, cu nr de comanda cu tot si am cerut anularea acesteia. Intre timp acum seara verific sa vad daca am primit o instiintare pe email daca au anulat o si nu am primit. In schimb pe site la detalii comenzi, imi scrie ca acea comanda este stornată, asta inseamna ca ai luat emailul in seama si mi-au anulat comanda?
Doresc sa o anulez devreme pana nu o pune la curier. Un mic ajutor? Dau fundita.

1 răspuns:
| CIaudiu a răspuns:

Da, cam asta ar trebui sa insemne.