| qwwertyuwhbd a întrebat:

Daca am rezervat un produs la reducere din flanco si el revine la pretul initial o sa il cumpar cu reducere sau o sa il iau la pretul initial?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La pretul cu care l-ai rezervat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde ce intelegi prin rezervare. Daca doar l-ai pus la favorite, nu! Il vei lua cu noul pret. Daca insa ai folosit serviciul "Rezervare" acesta este valabil 48 ore si atunci, da! Il vei lua la pretul la care l-ai rezervat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am uitat sa-ti pun ca serviciul de rezervare se face doar la ridicarea din magazin.

| Violleta2022 a răspuns:

Il iei la pretul initial, cel cu care ai facut rezervarea!