| Klabaxasas a întrebat:

Daca cumpar de pe un site (ex:eMAG altex etc) un produs care este la reducere si vreau sa cumpar prin rate se pastreaza oferta sau pretul revine la cel initial?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asta doar magazinul respectiv iti poate spune, conform regulilor proprii, nu exista o regula unica generala, valabila si obligatorie pentru toate magazinele, asa ca trebuie sa te interesezi la acel magazin ori sa vezi conditiile ofertelor cu pret redus.

| Edytzu2010 a răspuns:

A luat prietenul meu un pc, si era la reducere, Il plateste in rate, cat era la reducere!