| nini_2245 a întrebat:

Daca ati merge cu parintii la mall si v-ati pierde de ei, iar mall-ul se inchide, iar, ei ar pleca la politie sa dea anunt voi ce ati face?:ati sta cuminti pana se itorc dupa tine sau te duci acasa fara sa anunti pe nimeni?

Răspuns Câştigător
| eliza_7547 a răspuns:

As incerca saiau legatura cu ei prin telefonul mobil sau as cauta un telefon printr un birou din mall si le as spune unde ma aflu.

10 răspunsuri:
| Onutzyk a răspuns:

Se presupune ca ai tel mobil...si oricum in ziua de azi, gasesti usor un tel

| cinnamon a răspuns:

Pai i-as suna

| Sofffie a răspuns:

Inm orice caz am telefonul la mine si ii anunt si le spun unde sa ne intalnim.

| vazelin a răspuns:

Pai in nici un caz nu te duci dupa ei ca nu sti unde sunt si mai rau te complici laughing
mergi ori la politie si zici ca te-ai pierdut ori acasa si rogi un vecin sa ii sune sau ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Zuzzy05 a răspuns:

Mi-as face de cap pe acololaughing as proba haine...big grin

Uff, am uitat ca se inchid magazinelelaughing:-J pai as sta acolo cuminte si intre timp i-as suna de pe tel sa vina dupa mine.

| JustMe_8048 a răspuns:

As sta cuminte pana se intorc si mas duce la intrare in mall

| AndY_8355 a răspuns:

De acord cu eliza as intrebe pe toata lume: imi dati si mie un telfon sa-mi sun parintii caci m-am pierdut multumes. de ce a-i patit-o?

| geo16 a răspuns:

Aș da beep la politie

| cdinu a răspuns:

M.as duce la spring time love struck sa mananc laughing