| anonim_4396 a întrebat:

Daca v-ati aniversa ziua de nastere si v-ati inchide telefonul si ati pleca de acasa toata ziua unde ati merge?

12 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Unde vad cu ochii happy. Cu bicicleta.
Imposibil fara telefon. Ascult muzica cu el.cit pedalez.
Daca chiar vrei o locatie, de nu ar fi bicla, as merge la cabana Diham. E un loc foarte drag sufletului meu.

| ancaval a răspuns:

Eee, dacă aș fi bogată... aș merge în Indonezia. laughing Dar nu sunt, deci nu merg.

Ca om simplu:
• Aș merge într-un oraș vecin, cu trenul, la o gradină zoologică, poate au și un mall fain, mi-aș lua ceva de acolo, ca amintire.
• Aș merge la bunicii mei în vizită, parcă e mai fain la țară.
• Dacă aș avea un iubit, poate m-aș plimba cu el prin oraș, am face poze multe.

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Bogata nu-s, bunica mea e la un azil unde ne da voie cu program, iubit n-am.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci prima variantă.
Ai în orașul tău ceva de vizitat? Lac, muzeu, gradină zoologică, catedrală, parc. Mergi.
Mergi și la mall, așa într-o plimbare.
Trece timpul repede.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu stai acasă?

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Lac nu, muzeu da, zoo nu, catedrala nu, parc mic.

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Ca sa nu primesc vizite nedorite.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine ar putea să te deranjeze? Închizi ușa și gata.

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Poate nu mai judec limpede si o deschid in loc s-o inchid

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne ferește? Sau faci mișto de mine? Care să fie?

| anonim_4396 explică (pentru ancaval):

Nu fac misto.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ar trebui.