| MaceWindu2089 a întrebat:

Dacă comand lucruri de pe mai multe site-uri diferite și ar trebui sa vina in aceeași zi, o sa vina de la același curier?

3 răspunsuri:
| acerr a răspuns:

Impsosibil, pai daca comanzi ex Brasov, buc, deva cum ar fi aceaslsi?

| Blueberry8 a răspuns:

Depinde daca site-urile respective lucreaza cu acelasi curier.Si degeaba lucreaza si dai comanda in acelasi timp. Timpul de procesare a comenzii poate fi diferit.

| Directioner99 a răspuns:

Depinde cu ce firma de curierat trimit cei de la care ai comandat, coletele.