| Zeni a întrebat:

Dacă fac 2 comenzi de pe site-uri diferite, este vreo şansă ca ambele colete să fie livrate de acelaşi curier?

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Teoretic da, dar ar trebui ca ambele sa aiba sediul in acelasi oras. De exemplu daca ambele magazine au contract cu FAN Curier si iti livreaza produsul din Bucuresti, este posibil sa iti vina cu acelasi curier dar ar trebui sa le predea curierului in aceeasi zi. Daca ele sunt in orase diferite nu prea ar avea cum pentru ca ele predau produsele curierului din orasul respectiv.

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Da, dacă ambele lucrează cu aceeaşi firmă de curierat.