| JusTPauL a întrebat:

Dacă comand online de pe Amazon sau alte site-uri ce se poate comanda online, o sa fie livrat în următoarea săptămâna sau o sa fie delay mai mare decât specifica la fiecare produs în parte?

Răspuns Câştigător
| JusTPauL explică:

Atunci cauta un comunicat al amazon.fr sa vezi cat sunt de impactati de povestea cu COVID-19.

4 răspunsuri:
| xXxalex a răspuns:

Dacă o să comanzi de pe Amazon, o să coste livrarea 5 dolari sau mai mult, si produsul o să ajungă mai târziu de o săptămână.

| Alverto a răspuns:

In vremea asta, cu virusu' asta, vine cam 1-3 săptămâni, și costă 5 dolari livrarea,

| RoCkKiD a răspuns:

Depinde care amazon.

Pe amazon Germania nu dureaza decat vreo 5-7 zile livrarea. Daca vrei sa comanzi de pe amazon US depinde ce modalitate de livrare alegi dar exista variante scurte daca platesti.

| JusTPauL explică (pentru RoCkKiD):

Amazon. Fr pentru ca sunt în Paris. La un produs de 400e nu ma deranjează sa plătesc 5$. Întrebare era dacă are rost sa comand în perioada asta sau sa mai aștept 2 săptămâni?