| BaerMadalina a întrebat:

Daca cumpar dupa ebay unde primesc coletul si cum aflu unde il primesc daca nu vine acasa. Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trimite prin porumbelul voiajor.

Acum serios. De unde e ebay? Nu cumva SUA? Cel mai probabil iti trimite prin FEDEX. Curierul iti va aduce pachetul la usa. Dar dureaza ceva timp pana primesti pachetul.

7 răspunsuri:
| pornofutbine a răspuns:

Daca nu il primesti acasa la posta Romana il primesti sigur din satul sau orasul tau. Multi au cumparat depe ebay si au primit cutii goale cu pietre si asa mai departe e riscant sa cumperi depe ebay mult noroc

| K0sti a răspuns:

Imposibil "dupa"...

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru pornofutbine):

Ce inseamna "depe"?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru pornofutbine):

La Posta Romana. Daca este cu vama va trebui sa mergi la oficiul din judet (sector) care are vama.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Fugi breh cu Fedex din SUA. US Air Mail, the one and only. Fedex costa de te ustura.

| KodrutZ a răspuns (pentru pornofutbine):

Ai tu o statistica apropos de citi au cumparat de pe eBay si au luat teapa? Teapa iei daca esti bou.

| BaerMadalina explică:

De pe* imi cer scuze happy