| Ioana_Ispas_1997 a întrebat:

Stie cineva in cat timp imi vine coletul daca il comand din eBay?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de unde e vanzatorul, cum majoritatea sunt din china atunci in ca 3-4 sapt vine

| OnuOnulică a răspuns:

În 2 săptămâni îţi vine mai mult ca sigur. Dacă comanzi mai multe produse o să vină mai repede.

| adynutza30 a răspuns:

In vreo doua zlie daca stai in Ploiesti si vreo 4 zile daca stai mai departe.

| suntserios a răspuns (pentru adynutza30):

Ori nu ai citit intrebarea, ori habar nu ai ce e aia ebay ori Ploiesti s-a mutat de curand in China.

| adynutza30 a răspuns:

Daca nu ai specificat di ce tara vine.