| Trollerul a întrebat:

Daca cumpar o sapca de pe Okazii, cat costa transportul?

8 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

7 sau 10 lei cu posta romana. Intreaba vanzatorul

| motherfuckerstyle a răspuns:

Depinde de vanzator, cred ca un pret corect pentru o singura sapca ar fi de maxim 8 lei.Vezi cum te intelegi cu vanzatorul poate reusesti,, sa-l pacalesti''.

| OnuOnulică a răspuns:

Asta conteza cat pune el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 lei Posta Romana
25 lei Fan curier

| BlitzLikeXd a răspuns:

Depinde daca vanzatorul pune un pret bun

| Trollerul explică:

Am gasit ca scrie 10 lei :D, dar ce ziceti de sapca, merita pretul? http://www.okazii.ro/......a130603357

| voineapaula a răspuns:

Am citit si a scris ca transportul este platit de catre vanzator. Daca nu negociezi cu vanzatorul.

| SkrillexForever a răspuns:

Ia-ti arata sub pret cat costa transportul dar daca te intelegi u vanzatorul iti plateste el transportul